Veterinárna nemocnica Bennett
0907 824 196
Lamačská cesta 53
811 05 Bratislava
Ordinačné hodiny: PO - NE 08:00 - 20:00
Pohotovosť PO - NE 20:00 - 08:00

Referencie


Veľké Ďakujem personálu veterinárnej kliniky súčasného Bennettu za citlivý, pohotový a odborný prístup vďaka ktorému sa môžeme zo seba opäť bezstarostne radovať. Maxo a Ľuboš.

Maxo a ĽubošĎakujem z celého srdca za záchranu života najmilšieho tvora na svete, nášho psíka Arga. Bez erudovaného prístupu teamu BENNETT, ich ochoty a profesionality by sme o neho prišli. Osobitá vďaka patrí Dr. Kapalkovi za skvelý operačný zákrok. Argova uslintaná láska tu bude navždy pre teraz už “našu"milú vrchnú sestru Peťu Menclovú, ktorá ho doslova prinútila prežiť.
S vďakou Zuzana Fialová

Zuzana FialováAko jedna z mála kliník, ktoré túto metódu pri pretrhnutí predného skríženého väzu - TTA na Slovensku ponúkajú bola práve klinika BENNETT. Emailom som sa s Dr. Kapalkom dohovorila na operačnom zákroku. Kliniku som si zvolila kvôli výborným referenciám a ich odbornosti pre daný problém. Osobná návšteva kliniky pred samotnou operáciou ma už iba utvrdila o správnosti rozhodnutia.

TOP veterinárna klinika na Slovensku. Rozhodne môžem odporučiť. Mám dve superné skúsenosti s ich starostlivosťou o našich štvornohých miláčikov.

Veterinárnu kliniku BENNETT som si našla na internete, keď si naša fenka Nellie pred 3 rokmi, roztrhla predný skrížený kolenný väz na zadnej nohe. Skúmala som rôzne možnosti operácií, či liečby, tak ako v Amerike, kde prevažne žijeme, tak aj na Slovensku. Americká operačná metóda TPLO, ktorá je tam štandardná, sa mi vôbec nepozdávala. Obrázky operovaných psov vyzerali hrozne, vyholené celé stehná, veľké jazvy… Invazívna a náročná na rekonvalescenciu, nehovoriac o prehnanej cenne zákroku. A tak som začala bádať po iných metódach. Nakoniec, sme sa rozhodli pre modernejšiu menej invazívnu operáciu TTA, tu doma na Slovensku. Táto moderná metóda pôvodne zo Švajčiarska nie je v Amerike ešte veľmi rozšírená. Ako jedna z mála kliník, ktorá TTA na Slovensku ponúkajú bola práve klinika BENNETT. Emailom som sa s Dr. Kapalkom dohovorila na operačnom zákroku. Kliniku som si zvolila kvôli výborným referenciám a ich odbornosti pre daný problém.

Osobná návšteva kliniky pred samotnou operáciou ma už iba utvrdila o správnosti rozhodnutia. A tak naša 10 ročná sučka Nellie, kvôli operácii absolvovala zaoceánsky let. Operácia prebehla bez komplikácií a Nellie už v ten istý večer chodila po všetkých štyroch nohách, absolvovala schody s malými obmedzeniami jej pohybových schopností. Rekonvalescencie sme sa obávali asi najviac, ale naša fenka s pravidelným pohybom a vychádzkami rozbehala nohu bez ťažkostí a relatívne rýchlo.

Sme veľmi vďační za odborný prístup Dr. Kapalka, za jeho super odvedenú prácu, milý personál kliniky s nadštandardným vybavením a prístupom. Odvtedy u nás doma vždy žartujeme, ak sa niekto z kamarátov či príbuzných sťažuje na problémy s kolenami či bedrovými kĺbmi, žartom ho odkážeme k Dr. Kapalkovi na veterinárnu kliniku BENNETT. Naša Nellie, mix Austrálskeho ovčiaka a Heelera, nás opustila ako 12 ročná, minulé leto, ale na operované koleno si nikdy neťažkala.

Tento rok som riešila našu novú 6 mesačnú fenku Sydney, či ju vziať na celé leto na Slovensko. Šteniatko potrebuje dozor a spoločnosť, a tak rozhodnutie bolo jasné. Aj kvôli deťom, ktorým by chýbala najviac. Keďže sme od počiatku boli rozhodnutí pre sterilizáciu laparoskopickou metódou, ktorá je v Amerike široko zaužívaná, opäť som hľadala možnosti tohto zákroku na Slovensku. Potešilo ma, že takúto možnosť ponúkajú opäť práve v klinike BENNETT. Necelý týždeň po prílete Sydney, mix Border collie a Austrálskeho ovčiaka, absolvovala super rýchlu a nenáročnú operáciu – laparoskopickú sterilizáciu. Dve malinké dierky na brušku sotva bolo vidieť a ani samotná Sydney si vôbec ničoho nevšimla. V dnešnej modernej dobe by som inú metódu pre fenku ani nevolila.

Ďakujem Dr. Aničke Salajovej za super starostlivosť a profesionálny laparoskopický zákrok. Tak ako ste sľúbili, Sydney si ničoho nevšimla a behala, akoby sa žiadna operácia ani neudiala. Dve malé ranky si nelízala a vobec nevšímala. Ešte raz ĎAKUJEME.

Martina Moravcová. Za Sydney a Nellie (+2012).
Lamačská cesta 53
811 05 Bratislava
0907 824 196
info@bennett.sk


OBJEDNAJTE SA K NÁM

Nahrávam